PixWords je hra nové digitální generace

Určitě jste již slyšeli o nové hře PixWords. V poslední době se jméno této hry skloňuje ve všech pádech. Můžete si jí zahrát na mobilu, tabletu i stolních počítačích. Co je vlastně ta hra zač a kde se vzala? Proč o ní všichni mluví a hrají jí? Je to jedna z nejnávykovějších mobilních her – aplikací současné doby. Dá se říci, že se spíše jedná o velice dobře udělanou vzdělávací aplikaci, která procvičí vaše mozkové buňky.

Svým konceptem a vzhledem připomíná prostou křížovku. Slova však nahrazují vybrané pixwords obrázky a k dispozici máte jen omezený počet písmen k doplnění. Hru můžete hrát v mnoha jazycích, takže si bezvadně rozšíříte jazykovou zásobu. Varujeme však, že v pokročilá fáze hry je skutečně obtížná i pro opravdového řečníka a křížovkáře.

Nápověda pro všechny

Zasekli jste se na nějakém slově a vážně už nemůžete dál? Od toho tu je přehledná a intuitivní pixwords nápověda, kde najdete všechny obrázky, které ve hře spolu s hledaným slovem. Vše na jednom místě. Hra je zatím dostupná pro přístroje s operačním systémem Android a iOS. Přejeme vám příjemnou zábavu a co nejmenší používání nápověd 🙂

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.